Yay Burcu Hediye Rehberi

Yay Burcu Hediye Rehberi

Sen de hayatı dolu dolu yaşayan bir yay burcu kadınıysan uçan balonla özgürlüğü, rengarenk çiçekle iyimserliği, mor kalplerle mutluluğu simgeleyen Yay Burcu Luzyo kolyemizle burcunu karakterize eden çok özel bir aksesuara kavuşacaksın! Mutlu, iyimser, keyfine ve özgürlüğüne düşkün Yay burcu kadınlarını düşünerek tasarladığımız bu burç kolyesi Yay burcu sembolünün etrafını çevreleyen charm’lar ile kişisel bir kolyeye dönüşüyor.

Tabii onu daha kişisel bir noktaya taşıman ve tamamen değiştirmen de mümkün. Burcunun astrolojik sembolünün yanına ekleyebileceğin farklı charm’larla kendine yeni bir burç kolyesi ya da bilekliği tasarlayabileceğini de unutma! Hayat enerjinin yüksekliğiyle etrafında harika bir aura oluşturan Yay burcu kadınları, öğrenmeye ve yeni bilgilere olan açlıklarıyla ve seyahat etmeye olan düşkünlükleriyle de bilinirler.

Geleneklerden çok da hoşlanmayan, içlerinden geldiği gibi konuşan ve açık sözlü karakterleri nedeniyle kimi zaman zor durumda kalan Yaylar, hayatı dolu dolu yaşamayı severler. Pozitifliklerini ve içlerindeki çocuğu simgeleyen atlıkarınca, uçan balon, gökkuşağı charm’ları; öğrenme aşklarını yansıtan kitap, laptop sembolleri, “I love reading” yazıları; tutkularını gösteren uçak, yelkenli simgeleri yay burcu kolyelerini daha özgün ve kişisel hale sokacak tasarımlar arasında yer alıyor. Aralık ayı taşı ve yay burcunun uğurlu sayısı 3 ise Yay burcu kolye ve bilekliklerinin olmazsa olmazlarından. 

1