Swarovski Zirconia Logo Tag - Luzyo - 30 mm - Silver - Magnifying

Luzdemia - Luzyo Koleksiyonunda muhteşem bir yenilik var.

Herkesin Kendi ışığını yansıtan Luzyo Kolyeler, artık Swarovski farkı ile daha çok parlayacak.

Swarovski Mint rengi taş ile üretilmiş Logo tagler Luzyolardan sarkıyor.

Bu şekilde Luzyoları benzerlerinden ayırabilirsiniz.

30 mm Luzyolocket sembollerin boyutlarına göre ortalama 6-8 sembol alır. Arzu ettiğiniz zaman Luzyo kolyelerinizin içine yeni semboller ekleyebilirsiniz.

Luzyo madalyon ortadan açılmaktadır .PLAKALAR İLE UYUMLU DEĞİLDİR

Stok Durumu : Stokta var

215,00 TL
Pin It
Materyal Çelik
Kaplama Rodyum Lak Kaplama
Taş Hayır
Renk rose
Çap 30 mm

Çelik üstüne rose altın rengi uzun ömürlü lak kaplama çerçeveli, çift taraflı camlı, mıknatıs mekanizmalı açılır kapanır, anti alerjik nikelsiz malzemeden üretilmiş büyük boy LuzyoLocket madalyon. Özel lak kaplama sayesinde renk değiştirme ve kararma yapmaz. Takılarınızın uzun ömürlü olması için krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temastan kaçınmanızı tavsiye ederiz. Cam parça içerdiğinden kırılabilir, dikkatli olunuz. Takınızla denize, havuza ve banyoya girmeyiniz.

TeslimatHafta içi verilen siparişler yoğunluk ve sipariş sırasına göre aynı gün ya da en geç ertesi gün, hafta sonu verilen siparişler ise takip eden ilk iş günü kargoya verilir.  Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır. Ürününüz kargo şirketine teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir.  Resmi ve ulusal tatiller, bayramlar gibi genel tatil dönemlerinde teslimat süresi, kargo şirketinin uygulama şartlarına bağlı olarak uzayabilir.

Değişim / İade; Hijyen sebeplerden dolayı takıda iade olmamaktadır. Kullanılmış, yıpranmış, veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş, veya kişiye özel üretilmiş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.