Sonya Zincir - Gümüş - 45+5 - 2 Mm

Gümüş rengi Sonya kolye zinciri ile Luzyo'nu dünyaya göster!


**Model üzerindeki zincir ucunda, 30 mm çapındaki büyük boy Luzyo camlı madalyon kullanılmıştır. Camlı madalyon ayrı satılır. Camlı madalyon modelleri için lütfen Luzyo bölümüne bakınız.

Stok Durumu : Stokta var

Normal Fiyat : 70,00 TL

Özel Fiyat: 50,00 TL

Pin It
Materyal Çelik
Kaplama Rodyum kaplama
Renk Gümüş rengi
Boy 50 cm

Çelik üstüne beyaz gümüş rengi kaplamalı nikelsiz, anti alerjik kolye zinciri. Luzyo için kullanılır. Özel kaplama sayesinde renk değiştirme ve kararma yapmaz. Takılarınızın uzun ömürlü olması için krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temastan kaçınmanızı tavsiye ederiz.

TeslimatHafta içi verilen siparişler yoğunluk ve sipariş sırasına göre aynı gün ya da en geç ertesi gün, hafta sonu verilen siparişler ise takip eden ilk iş günü kargoya verilir.  Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır. Ürününüz kargo şirketine teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir.  Resmi ve ulusal tatiller, bayramlar gibi genel tatil dönemlerinde teslimat süresi, kargo şirketinin uygulama şartlarına bağlı olarak uzayabilir.

Değişim / İade; Hijyen sebeplerden dolayı takıda iade olmamaktadır. Kullanılmış, yıpranmış, veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş, veya kişiye özel üretilmiş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.