Slider Charm Z Harfi - Gümüş

İster baş harfini, ister sevdiklerinin harflerini hikayene ekle. Her daim yanında bulunduracağın ve bilekliğini süsleyecek harf charmları çok seveceksin.

Luzyolar ile kullanıma uygun değildir. Sadece Slider Bilekliklerde kullanılır.

Stok Durumu : Stokta var

30,00 TL
Pin It
Materyal Pirinç
Kaplama Mikron Kaplama
Taş Hayır
Renk Gümüş Rengi
Nikelsiz, anti alerjik malzemeden üretilmiştir. Takılarınızın uzun ömürlü olması için krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temastan kaçınmanızı tavsiye ederiz.

TeslimatHafta içi verilen siparişler yoğunluk ve sipariş sırasına göre aynı gün ya da en geç ertesi gün, hafta sonu verilen siparişler ise takip eden ilk iş günü kargoya verilir.  Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır. Ürününüz kargo şirketine teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir.  Resmi ve ulusal tatiller, bayramlar gibi genel tatil dönemlerinde teslimat süresi, kargo şirketinin uygulama şartlarına bağlı olarak uzayabilir.

Değişim / İade; Hijyen sebeplerden dolayı takıda iade olmamaktadır. Kullanılmış, yıpranmış, veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş, veya kişiye özel üretilmiş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.