Luzyo - 40 mm - Silver - Side Opening

Luzyolocket madalyonunu seçip kendi Luzyo hikayeni anlatmaya başla! 40mm Luzyolocket sembollerin boyutlarına göre ortalama 10 - 12 sembol alır. Arzu ettiğiniz zaman Luzyo kolyelerinizin içine yeni semboller ekleyebilirsiniz.


 


Madalyonun yandan açıklamaktadır ve içine yalnızca kalp ve orta boy plakalar sığmaktadır. Büyük boy plaka ile kullanılmaz.

Stok Durumu : Stokta var

140,00 TL
Pin It
Materyal Çelik
Kaplama Rodyum Lak Kaplama
Taş Yok
Renk Gümüş Rengi
Çap 40 mm

Çelik üstüne gümüş rengi uzun ömürlü lak kaplama çerçeveli, çift taraflı camlı, mıknatıs mekanizmalı açılır kapanır, anti alerjik nikelsiz malzemeden üretilmiş büyük boy kristal taşlı LuzyoLocket madalyon. Özel lak kaplama sayesinde renk değiştirme ve kararma yapmaz. Takılarınızın uzun ömürlü olması için krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temastan kaçınmanızı tavsiye ederiz. Cam parça içerdiğinden kırılabilir, dikkatli olunuz. Takınızla denize, havuza ve banyoya girmeyiniz.

TeslimatHafta içi verilen siparişler yoğunluk ve sipariş sırasına göre aynı gün ya da en geç ertesi gün, hafta sonu verilen siparişler ise takip eden ilk iş günü kargoya verilir.  Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır. Ürününüz kargo şirketine teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir.  Resmi ve ulusal tatiller, bayramlar gibi genel tatil dönemlerinde teslimat süresi, kargo şirketinin uygulama şartlarına bağlı olarak uzayabilir.

Değişim / İade; Hijyen sebeplerden dolayı takıda iade olmamaktadır. Kullanılmış, yıpranmış, veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş, veya kişiye özel üretilmiş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.