Lenfoma Farkındalık Kurdelesi

Sosyal sorumluluğa dikkat çekmek için harika bir yöntem sunan farkındalık kurdeleleri Luzyo’lara ayrı bir duyarlılık katıyor. Çevrende lenfoma hastalığına karşı bilinç oluşmasına destek olan bu charm, farkındalık yaratmanın ve bu hastalığa karşı umut olmanın nasıl pozitif bir etkiye sebep olacağını gösteriyor. Lenfomayla mücadelenin önemini hatırlatan ve yeşil rengiyle pozitif bir sinerji oluşturan lenfoma farkındalık kurdelesi ile madalyon kolyelerin ya da bilekliklerin manevi değerini arttıracaksın.  

Stok Durumu : Stokta var

Normal Fiyat : 5,00 TL

Özel Fiyat: 2,50 TL

Pin It
Materyal Pirinç
Kaplama Renkli mine
Taş Hayır
Renk Yeşil
Yeşil sosyal sorumluluk kurdelesi - Çevreyi ve doğal kaynakları koruma konusunda bilinç ve farkındalık sembolü. Luzyolocket içine koyarak kullanılır. Nikelsiz, anti alerjik malzemeden üretilmiştir. Takılarınızın uzun ömürlü olması için krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temastan kaçınmanızı tavsiye ederiz.

TeslimatHafta içi verilen siparişler yoğunluk ve sipariş sırasına göre aynı gün ya da en geç ertesi gün, hafta sonu verilen siparişler ise takip eden ilk iş günü kargoya verilir.  Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır. Ürününüz kargo şirketine teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir.  Resmi ve ulusal tatiller, bayramlar gibi genel tatil dönemlerinde teslimat süresi, kargo şirketinin uygulama şartlarına bağlı olarak uzayabilir.

Değişim / İade; Hijyen sebeplerden dolayı takıda iade olmamaktadır. Kullanılmış, yıpranmış, veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş, veya kişiye özel üretilmiş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.