H RoyalSignet Yüzük 925 - 1

Serçe parmak yüzüklerine yepyeni bir heyecan eklendi. RoyalSignet serisinin birbirinden şık yüzükleri 3,5 ve 4,5 boy olmak üzere senin tercih yapmanı bekliyorlar.

Ruhundan bir parçanı royalsignetlarla bulmanı umuyoruz!

Stok Durumu : Stokta var

Normal Fiyat : 245,00 TL

Özel Fiyat: 172,00 TL

Pin It
Renk Rose Rengi
Materyal 925 Ayar Gümüş
Kaplama Mikron Kaplama
Taş Kristal
Ölçü 3,5-4,5
Ürünlerimiz 925 ayar gümüşten üretilmiştir. 3,5 ve 4,5 boyutları bulunmaktadır. Alkol, parfüm ve su ile temastan kaçınılmalıdır. Kutu ve keselerde muhafaza edilmelidir.

TeslimatHafta içi verilen siparişler yoğunluk ve sipariş sırasına göre aynı gün ya da en geç ertesi gün, hafta sonu verilen siparişler ise takip eden ilk iş günü kargoya verilir.  Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır. Ürününüz kargo şirketine teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir.  Resmi ve ulusal tatiller, bayramlar gibi genel tatil dönemlerinde teslimat süresi, kargo şirketinin uygulama şartlarına bağlı olarak uzayabilir.

Değişim / İade; Hijyen sebeplerden dolayı takıda iade olmamaktadır. Kullanılmış, yıpranmış, veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş, veya kişiye özel üretilmiş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.