Eylül Ayı Doğum Taşı

Koyu mavi rengi ile safir bilgelik ve cömertliği simgeler. Taşıyana öngörü, sağduyu ve yüksek emeller için çalışma isteği verir.

Stok Durumu : Stokta var

Normal Fiyat : 5,00 TL

Özel Fiyat: 2,50 TL

Pin It
Materyal Kristal
Kaplama Hayır
Taş Kristal
Renk Koyu mavi
Eylül Ayı Doğum Taşı - Safir. Luzyolocket içine koyarak kullanılır. Nikelsiz, anti alerjik malzemeden üretilmiştir. Takılarınızın uzun ömürlü olması için krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temastan kaçınmanızı tavsiye ederiz.

TeslimatHafta içi verilen siparişler yoğunluk ve sipariş sırasına göre aynı gün ya da en geç ertesi gün, hafta sonu verilen siparişler ise takip eden ilk iş günü kargoya verilir.  Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır. Ürününüz kargo şirketine teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir.  Resmi ve ulusal tatiller, bayramlar gibi genel tatil dönemlerinde teslimat süresi, kargo şirketinin uygulama şartlarına bağlı olarak uzayabilir.

Değişim / İade; Hijyen sebeplerden dolayı takıda iade olmamaktadır. Kullanılmış, yıpranmış, veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş, veya kişiye özel üretilmiş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.