Diva's Garden Küpe - 3 - Sarı

Divanın bahçesine hoşgeldin! Bu bahçede çiçeklerin en zehirlisi, en güzel kokulusu, en canlı renklisi ve birbirinden eşsiz çiçekler var.

Hiç solmamaları için akrilikten yardım aldık. Divanın bahçesine sonsuza kadar misafir olmaya var mısın?

Stok Durumu : Stokta var

Normal Fiyat : 340,00 TL

Özel Fiyat: 238,00 TL

Pin It
Materyal Pirinç, Akrilik
Kaplama Mikron Kaplama
Taş Kristal, Boncuk
Renk Sarı, Siyah
Takılarınızı kullanmadığınız zamanlarda taşlarının zarar görmemesi için ,diğer takılarla temas etmemesini sağlamanızı öneririz. Alkol , parfüm vb gbi kimyasallardan uzak tutunuz. Deniz suyu ve havuz suyuna temas ettirmeyiniz.

TeslimatHafta içi verilen siparişler yoğunluk ve sipariş sırasına göre aynı gün ya da en geç ertesi gün, hafta sonu verilen siparişler ise takip eden ilk iş günü kargoya verilir.  Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır. Ürününüz kargo şirketine teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir.  Resmi ve ulusal tatiller, bayramlar gibi genel tatil dönemlerinde teslimat süresi, kargo şirketinin uygulama şartlarına bağlı olarak uzayabilir.

Değişim / İade; Hijyen sebeplerden dolayı takıda iade olmamaktadır. Kullanılmış, yıpranmış, veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş, veya kişiye özel üretilmiş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.