Deri Bileklik - 0046

Bileklikler gerçek deri değildir. PU( Polu Urethane)  dan üretilmiştir. Üzerindeki zincirler prinç , boncuklar metalik ve akrilik, taşlar kristaldir.


Bileklikler ile suya girildiği takdirde formu sertleşir ve rengi atar. Klorlu suya yada deniz  suyuna maruz kalmamalıdır.

Stok Durumu : Stokta var

Normal Fiyat : 180,00 TL

Özel Fiyat: 90,00 TL

Pin It
Materyal Deri
Kaplama Hayır
Taş Hayır
Renk karışık
Ebat Hayır
Takılarınızın uzun ömürlü olması için krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temastan kaçınmanızı tavsiye ederiz.

TeslimatHafta içi verilen siparişler yoğunluk ve sipariş sırasına göre aynı gün ya da en geç ertesi gün, hafta sonu verilen siparişler ise takip eden ilk iş günü kargoya verilir.  Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır. Ürününüz kargo şirketine teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir.  Resmi ve ulusal tatiller, bayramlar gibi genel tatil dönemlerinde teslimat süresi, kargo şirketinin uygulama şartlarına bağlı olarak uzayabilir.

Değişim / İade; Hijyen sebeplerden dolayı takıda iade olmamaktadır. Kullanılmış, yıpranmış, veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş, veya kişiye özel üretilmiş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.