Deri Anahtarlık - 01 - Nude

İster çanta charmı isterseniz de anahtarlık olarak kullanabileceğiniz bu tasarım ile siz de püskül trendine ayak uydurun!

Stok Durumu : Stokta var

Normal Fiyat : 320,00 TL

Özel Fiyat: 70,00 TL

Pin It
Materyal Çelik
Kaplama Flash Kaplama
Renk Renkli
Boy Nude
Çelik üstüne altın ve 2 lak kaplamalı nikelsiz, anti alerjik anahtarlık zinciri. Özel kaplama sayesinde renk değiştirme ve kararma yapmaz. Takılarınızın uzun ömürlü olması için krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temastan kaçınmanızı tavsiye ederiz.

TeslimatHafta içi verilen siparişler yoğunluk ve sipariş sırasına göre aynı gün ya da en geç ertesi gün, hafta sonu verilen siparişler ise takip eden ilk iş günü kargoya verilir.  Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır. Ürününüz kargo şirketine teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir.  Resmi ve ulusal tatiller, bayramlar gibi genel tatil dönemlerinde teslimat süresi, kargo şirketinin uygulama şartlarına bağlı olarak uzayabilir.

Değişim / İade; Hijyen sebeplerden dolayı takıda iade olmamaktadır. Kullanılmış, yıpranmış, veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş, veya kişiye özel üretilmiş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.