Anahtarlık Zinciri - Bronz

Evinin, iş yerinin ya da arabanın anahtarını orijinal ve eğlenceli bir şekilde taşımanın en şık, en modern, en tarz yolunu gösteren anahtarlık zinciri, bronz tasarımını Luzyo dünyasının sembolleriyle birleştirerek bir anahtarlıktan fazlası oluyor! 

Stok Durumu : Stokta var

75,00 TL
Pin It
Materyal Çelik
Kaplama Rodyum kaplama
Renk Bronz
Boy Hayır
Çelik üstüne altın ve 2 lak kaplamalı nikelsiz, anti alerjik anahtarlık zinciri. Luzyolocket için kullanılır. Özel kaplama sayesinde renk değiştirme ve kararma yapmaz. Takılarınızın uzun ömürlü olması için krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temastan kaçınmanızı tavsiye ederiz.

TeslimatHafta içi verilen siparişler yoğunluk ve sipariş sırasına göre aynı gün ya da en geç ertesi gün, hafta sonu verilen siparişler ise takip eden ilk iş günü kargoya verilir.  Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır. Ürününüz kargo şirketine teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir.  Resmi ve ulusal tatiller, bayramlar gibi genel tatil dönemlerinde teslimat süresi, kargo şirketinin uygulama şartlarına bağlı olarak uzayabilir.

Değişim / İade; Hijyen sebeplerden dolayı takıda iade olmamaktadır. Kullanılmış, yıpranmış, veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş, veya kişiye özel üretilmiş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.