FireFly Broş - 1 - Kahve

Kovaladıkça kaçan ateş böceklerinden bazılarını sizler için topladık!

Firefly serisinde bir araya getirdiğimiz bu böcek broşların sevimliliğini görmezden gelemedik.

Çantalara, montlara, ayakkabılara, blazer ceketlere ya da hayal gücünün sınırlarını zorlayacak herhangi bir yere konumlandır!

Yaratıcı ve özgün olmak senin elinde.

Stok Durumu : Stokta var

85,00 TL
Pin It
Materyal Çelik
Kaplama Mikron Kaplama
Taş Boncuk
Renk Altın Rengi, Kahverengi, Bej
Takılarınızı kullanmadığınız zamanlarda taşlarının zarar görmemesi için ,diğer takılarla temas etmemesini sağlamanızı öneririz. Alkol , parfüm vb gbi kimyasallardan uzak tutunuz. Deniz suyu ve havuz suyuna temas ettirmeyiniz. Taşları hassastır. Broş iğnesi özenle kullanılmalıdır.

TeslimatHafta içi verilen siparişler yoğunluk ve sipariş sırasına göre aynı gün ya da en geç ertesi gün, hafta sonu verilen siparişler ise takip eden ilk iş günü kargoya verilir.  Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır. Ürününüz kargo şirketine teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir.  Resmi ve ulusal tatiller, bayramlar gibi genel tatil dönemlerinde teslimat süresi, kargo şirketinin uygulama şartlarına bağlı olarak uzayabilir.

Değişim / İade; Hijyen sebeplerden dolayı takıda iade olmamaktadır. Kullanılmış, yıpranmış, veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş, veya kişiye özel üretilmiş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.