Okul Minibüsü

Sarı renkli okul minibüsü charm’ı, seni okul çağının en zevkli anlarına götürecek. İster hâlâ öğrenci ol, istersen 30 yıl önce mezun olmuş ol; hiç fark etmez! Önemli olan hâlâ aynı enerjiyi taşıyıp taşımaman! 

Stok Durumu : Stokta var

8,00 TL
Pin It
Materyal Pirinç
Kaplama Hayır
Taş Hayır
Renk Mavi
Okul Minibüsü sembolü. Luzyolocket içine koyarak kullanılır. Nikelsiz, anti alerjik malzemeden üretilmiştir. Takılarınızın uzun ömürlü olması için krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temastan kaçınmanızı tavsiye ederiz.

TeslimatHafta içi verilen siparişler yoğunluk ve sipariş sırasına göre aynı gün ya da en geç ertesi gün, hafta sonu verilen siparişler ise takip eden ilk iş günü kargoya verilir.  Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır. Ürününüz kargo şirketine teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir.  Resmi ve ulusal tatiller, bayramlar gibi genel tatil dönemlerinde teslimat süresi, kargo şirketinin uygulama şartlarına bağlı olarak uzayabilir.

Değişim / İade; Hijyen sebeplerden dolayı takıda iade olmamaktadır. Kullanılmış, yıpranmış, veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş, veya kişiye özel üretilmiş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.