Caretta Caretta

Okyanuslarda yüzüp, dinginliğin keyfini çıkaran minik deniz kaplumbağası Luzyo’na konuk olmak için engin denizleri aşmaya hazırlanıyor. Özellikle deniz, yaz ve keyif konseptli Luzyo’lar için harika bir tasarım oluşturan charm, enerjini yükseltecek.

Stok Durumu : Stokta var

8,00 TL
Pin It
Materyal Pirinç
Kaplama Hayır
Taş Hayır
Renk Mavi
Minik Kaplumbağa sembolü. Luzyolocket içine koyarak kullanılır. Nikelsiz, anti alerjik malzemeden üretilmiştir. Takılarınızın uzun ömürlü olması için krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temastan kaçınmanızı tavsiye ederiz.

TeslimatHafta içi verilen siparişler yoğunluk ve sipariş sırasına göre aynı gün ya da en geç ertesi gün, hafta sonu verilen siparişler ise takip eden ilk iş günü kargoya verilir.  Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır. Ürününüz kargo şirketine teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir.  Resmi ve ulusal tatiller, bayramlar gibi genel tatil dönemlerinde teslimat süresi, kargo şirketinin uygulama şartlarına bağlı olarak uzayabilir.

Değişim / İade; Hijyen sebeplerden dolayı takıda iade olmamaktadır. Kullanılmış, yıpranmış, veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş, veya kişiye özel üretilmiş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.