Sınavlar, vizeler, projeler, finaller derken okul göz açıp kapayana kadar geçmedi mi? Biliyoruz okul bahçesinde ya da kantindeki o sohbetleri çok özleyeceksin ama tebrikler: Mezun oldun! Hayallerin cebinde, geleceğin parlak olsun!


*****Bu ürün taşlı altın rengi 25 mm çapındaki Luzyolocket ve 45 cm altın rengi Dafne zincir ile hazırlanmıştır.

Stok Durumu : Stokta var

Normal Fiyat : 145,00 TL

Özel Fiyat: 130,50 TL

Pin It
Materyal Çelik
Kaplama Rodyum Lak Kaplama
Taş Evet
Renk Altın Sarısı
Çap 25 mm
Çelik üstüne uzun ömürlü lak kaplama, çift taraflı camlı, mıknatıs mekanizmalı açılır kapanır, anti alerjik nikelsiz malzemeden üretilmiş LuzyoLocket madalyon ve temaya özel sembollerden oluşan Luzyolocket kolye. Resimde görülen tüm parçalar ve zinciri ile beraber satılır. Özel lak kaplama sayesinde renk değiştirme ve kararma yapmaz. Takılarınızın uzun ömürlü olması için krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temastan kaçınmanızı tavsiye ederiz. Cam parça içerdiğinden kırılabilir, dikkatli olunuz. Takınızla denize, havuza ve banyoya girmeyiniz.

TeslimatHafta içi verilen siparişler yoğunluk ve sipariş sırasına göre aynı gün ya da en geç ertesi gün, hafta sonu verilen siparişler ise takip eden ilk iş günü kargoya verilir.  Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır. Ürününüz kargo şirketine teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir.  Resmi ve ulusal tatiller, bayramlar gibi genel tatil dönemlerinde teslimat süresi, kargo şirketinin uygulama şartlarına bağlı olarak uzayabilir.

Değişim / İade; Hijyen sebeplerden dolayı takıda iade olmamaktadır. Kullanılmış, yıpranmış, veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş, veya kişiye özel üretilmiş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.