Mavi Yolculuk Luzyo Kolye

Denizaltının renkli dünyasından ilham alarak akvaryum etkisi bırakan Mavi Yolculuk Luzyo kolye, Yunan Adalarına ya da Akdeniz’in en eşsiz noktalarına yapacağın harika bir cruise tatilinin parçası olmak için hazır ve de çok hevesli!


Bu üründe 80 cm Donna zincir ve mavi mineli madalyon kullanılmıştır.

Stok Durumu : Stokta var

Normal Fiyat : 195,00 TL

Özel Fiyat: 152,00 TL

Pin It
Materyal Çelik
Kaplama Mine Kaplama
Taş Hayır
Renk Mavi
Çap 30 mm
Çelik üstüne uzun ömürlü mine kaplama, çift taraflı camlı, mıknatıs mekanizmalı açılır kapanır, anti alerjik nikelsiz malzemeden üretilmiş LuzyoLocket madalyon ve temaya özel sembollerden oluşan Luzyolocket kolye. Resimde görülen tüm parçalar ve zinciri ile beraber satılır. Özel lak kaplama sayesinde renk değiştirme ve kararma yapmaz. Takılarınızın uzun ömürlü olması için krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temastan kaçınmanızı tavsiye ederiz. Cam parça içerdiğinden kırılabilir, dikkatli olunuz. Takınızla denize, havuza ve banyoya girmeyiniz.

TeslimatHafta içi verilen siparişler yoğunluk ve sipariş sırasına göre aynı gün ya da en geç ertesi gün, hafta sonu verilen siparişler ise takip eden ilk iş günü kargoya verilir.  Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır. Ürününüz kargo şirketine teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir.  Resmi ve ulusal tatiller, bayramlar gibi genel tatil dönemlerinde teslimat süresi, kargo şirketinin uygulama şartlarına bağlı olarak uzayabilir.

Değişim / İade; Hijyen sebeplerden dolayı takıda iade olmamaktadır. Kullanılmış, yıpranmış, veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş, veya kişiye özel üretilmiş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.