Luzyo - Vintage - 33*23mm - Silver

Nostaljik resim çerçevelerini hatırlatan formuyla romantik düşler kurduran Vintage Luzyo madalyonu seni simgeleyen charmlarla birleştirerek, hayatını anlatan özel bir fotoğraf karesi gibi boynunda taşımaya ne dersin? Tamamen sana özel bir madalyon kolye oluşturman için mükemmel bir pencere açan Luzdemia, gümüş rengi bu luzyo ile düşlerini, hayatını, aşkını, çocuklarını ya da her ne istiyorsan onu saklayabileceğin çok özel ve değerli bir kolyeye kavuşma şansı tanıyor.


Vintage Luzyo, sembollerin boyutlarına göre ortalama 6 - 8 sembol alır. Arzu ettiğiniz zaman hikayenizi taşıdığınız Luzyo kolyelerinizin içine yeni semboller ekleyebilirsiniz. Madalyonun yanında bulunan oyuntuya tırnağınız ile kuvvet uyguladığınızda madalyon açılacaktır.


PLAKALAR İLE UYUMLU DEĞİLDİR.

Stok Durumu : Stokta var

120,00 TL
Pin It
Materyal Çelik
Kaplama Rodyum Lak Kaplama
Taş Hayır
Renk Gümüş Rengi
Çap 33x23mm

Çelik üstüne gümüş rengi uzun ömürlü lak kaplama çerçeveli, çift taraflı camlı, mıknatıs mekanizmalı açılır kapanır, anti alerjik nikelsiz malzemeden üretilmiş kare şekilli Luzyo madalyon. Özel lak kaplama sayesinde renk değiştirme ve kararma yapmaz. Takılarınızın uzun ömürlü olması için krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temastan kaçınmanızı tavsiye ederiz. Cam parça içerdiğinden kırılabilir, dikkatli olunuz. Takınızla denize, havuza ve banyoya girmeyiniz.

TeslimatHafta içi verilen siparişler yoğunluk ve sipariş sırasına göre aynı gün ya da en geç ertesi gün, hafta sonu verilen siparişler ise takip eden ilk iş günü kargoya verilir.  Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır. Ürününüz kargo şirketine teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir.  Resmi ve ulusal tatiller, bayramlar gibi genel tatil dönemlerinde teslimat süresi, kargo şirketinin uygulama şartlarına bağlı olarak uzayabilir.

Değişim / İade; Hijyen sebeplerden dolayı takıda iade olmamaktadır. Kullanılmış, yıpranmış, veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş, veya kişiye özel üretilmiş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.