I do Luzyo Kolye

Yıllardır hayalini kurduğun zamanlara az kaldı,sen de başaracaksın. İhtiyacın olan tek şey kendine inanman!

*****Bu ürün Bronz Damla Luzyolocket ve 80 cm bronz rengi Karla uzun zincir ile hazırlanmıştır.

Stok Durumu : Stokta yok

Normal Fiyat : 155,00 TL

Özel Fiyat: 139,50 TL

Pin It
Materyal Çelik
Kaplama Rodyum Lak Kaplama
Taş Evet
Renk Bronz
Çap 28x35 mm
Çelik üstüne uzun ömürlü lak kaplama, çift taraflı camlı, mıknatıs mekanizmalı açılır kapanır, anti alerjik nikelsiz malzemeden üretilmiş LuzyoLocket madalyon ve temaya özel sembollerden oluşan Luzyolocket kolye. Resimde görülen tüm parçalar ve zinciri ile beraber satılır. Özel lak kaplama sayesinde renk değiştirme ve kararma yapmaz. Takılarınızın uzun ömürlü olması için krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temastan kaçınmanızı tavsiye ederiz. Cam parça içerdiğinden kırılabilir, dikkatli olunuz. Takınızla denize, havuza ve banyoya girmeyiniz.

TeslimatHafta içi verilen siparişler yoğunluk ve sipariş sırasına göre aynı gün ya da en geç ertesi gün, hafta sonu verilen siparişler ise takip eden ilk iş günü kargoya verilir.  Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır. Ürününüz kargo şirketine teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir.  Resmi ve ulusal tatiller, bayramlar gibi genel tatil dönemlerinde teslimat süresi, kargo şirketinin uygulama şartlarına bağlı olarak uzayabilir.

Değişim / İade; Hijyen sebeplerden dolayı takıda iade olmamaktadır. Kullanılmış, yıpranmış, veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş, veya kişiye özel üretilmiş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.