Anahtar Plaka

Kristal taşlı anahtar sembollü plakayı Luzyo'na ekle, hikayeni zenginleştir!


***** Bu ürün sadece 30 mm çapındaki büyük boy yuvarlak ve damla şekilli Luzyolocket içine koyulabilir.

Stok Durumu : Stokta var

Normal Fiyat : 15,00 TL

Özel Fiyat: 7,50 TL

Pin It
Materyal Çelik
Kaplama Rodyum lak kaplama
Taş CZ
Renk Rose altın
Çap 30 mm
Pirinç üstüne rose altın rengi lak kaplama kristal taşlı anahtar sembollü, nikelsiz, anti alerjik malzemeden üretilmiş büyük boy plaka. Luzyolocket madalyonun içine koyarak kullanılır. Özel kaplama sayesinde renk değiştirme ve kararma yapmaz. Takılarınızın uzun ömürlü olması için krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temastan kaçınmanızı tavsiye ederiz.

TeslimatHafta içi verilen siparişler yoğunluk ve sipariş sırasına göre aynı gün ya da en geç ertesi gün, hafta sonu verilen siparişler ise takip eden ilk iş günü kargoya verilir.  Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır. Ürününüz kargo şirketine teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir.  Resmi ve ulusal tatiller, bayramlar gibi genel tatil dönemlerinde teslimat süresi, kargo şirketinin uygulama şartlarına bağlı olarak uzayabilir.

Değişim / İade; Hijyen sebeplerden dolayı takıda iade olmamaktadır. Kullanılmış, yıpranmış, veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş, veya kişiye özel üretilmiş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.